Daily Archives: 05.04.2021

Облыстық байқау

2021 жылы 26 наурыз күні техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының студенттері арасында ақпараттық технологиялар және  бағдарламалар бойынша І облыстық олимпиада өтті. Олимпиада Павлодар облысы білім беру басқармасының қолдауымен  Инновациялық Еуразия университетінің жоғары колледжінің ұйымдастыруымен өткізілді.

Олимпиада мақсаты: ақпараттық технологиялар … дальше

«Тәрбие үрдісін тиімді ұйымдастыру-студент жетістігінің кепілі». Педагогикалық кеңес

2021 жылы 31 наурызда педагогикалық кеңес өтті, онда топ кураторлары мен ө/о шебері сөз сөйледі, №37 өндірістік оқыту шебері Б.Б. Исаевтың өз студенттерімен топта тиімді жұмыс істегенін, мысалдармен келтірді, тәрбие процесінде жаңа технологияларды қалай және қайда қолданатынын, өз тобында өткізген  … дальше

Республикалық вебинар

2021 жылдың 31 наурызында Батыс Қазақстан облысы, Облыстық Білім басқармасының «Білім беруді дамыту орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ұйымдастыруымен «Кәсіптік білім дамуының жаңа көкжиектері: Білім.

Технология. Тәжірибе» атты республикалық қашықтан вебинар өтті. Мақсаты: Техникалық және кәсіптік білім … дальше