Daily Archives: 30.05.2022

Ата-аналармен диалог алаңы

2022 жылдың, 27- мамырында ата-аналар комитеті үшін “Тәрбие алаңы” жобалық кеңсесі ” Баланың мүддесі үшін медиация ” тақырыбында диалог алаңын өткізді.
“Тәрбие алаңы” жобалық кеңсесінің басшысы С. Н.Мұқанов сөз сөйлеп, спикерлердің сөз сөйлеу бағдарламасымен таныстырды. Спикер К. А. Темирова … дальше

Жазғы уақытта балалар арасындағы судағы жазатайым оқиғалардың алдын алу және олардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру туралы ақпарат

Қ.Пшенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінде оқытушылар мен студенттер қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында Екібастұз қаласы Төтенше жағдайлар басқармасы Азаматтық қорғаныс тобының офицері Қ.М.Баймамыровпен жазатайым оқиғалардың алдын алу жөнінде сұхбаттасу өткізілді:
– жүзу кезіндегі қауіпсіздікті сақтау;
– ескекті және … дальше