2022 жылғы 16 маусымда «Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен-техникалық колледжінде «білікті кадрларды даярлаудағы колледж бен кәсіпорындардың серіктестік механизмдері» атты дөңгелек үстел өткізілді. Аталған іс-шараның мақсаты-түлектерді даярлау және жұмысқа орналастыру мәселесінде ынтымақтастық нысандарын іздеу, даярлау сапасын жақсарту, техникалық мамандықтар жұмысшыларының беделін көтеру, оқушыларды ерте кәсіптік бағдарлау. Дөңгелек үстел жұмысының алдында түлектердің кәсіби бағдар мен карьералық өсу кабинетінің салтанатты ашылу рәсімі өтті. Колледждің әлеуметтік серіктестерімен ынтымақтастық туралы баяндамамен басшының оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасары С.С. Аубакирова сөз сөйледі, колледждегі жұмыс тәжірибесімен «Kaz Basis Consulting» компаниясының әлеуметтік мәселелері және қоғаммен байланыс жөніндегі департаментінің директоры О.О.Мячина бөлісті. Халықты жұмыспен қамтудың мемлекеттік бағдарламалары туралы Екібастұз қаласының жұмыспен қамту орталығының директоры және маманы Б. М.Рахимов, Т. А. Ихсангалиева сөз сөйледі. Сондай-ақ, әлеуметтік серіктестерге оқушыларды ерте кәсіби бағдарлау «Болашаққа билет» бағдарламасы таныстырылды және Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың тапсырмасын іске асыру бойынша ақпарат берілді: кәсіпорынның өтінімдері бойынша кадрларды мақсатты даярлау. Бұл жоба және ынтымақтастықтың басқа да мәселелері «сұрақ – жауап» блогында талқыланды. Дөңгелек үстел қонақтардың бірінші курс студенттері алғашқы оқу практикасынан өткен колледж шеберханаларын аралаумен аяқталды.

Басшының оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасары С.Аубакирова