Daily Archives: 19.09.2022

«Күзгі көріктендіру күні»

2022 жылдың 16 қыркүйегінде колледж аумағында күзгі қоғамдық жұмыс күні өткізілді, оған 1-4 курс студенттері, оның ішінде кураторлар мен өндірістік оқыту шеберлері қатысты, жыл сайынғы күзгі аумақты тазалау бойынша қоғамдық жұмыс күні.
Колледж учаскесінің аумағын және оған іргелес аумақты … дальше

«Мен волонтермін»

2022 жылдың 14 қыркүйегінде Жастар бастамаларын дамыту орталығымен, «VITA» волонтерлік іздеу тобының өкілдерімен колледж студенттерімен кездесу өтті.
Олар студенттерге волонтерлік қызмет туралы айтып берді, «Волонтерлік» тақырыбында дәріс оқыды және волонтерлік қызмет, не үшін қажет. Жақсылық жасауға, қайырымдылықпен айналысу, жақындарыңызға … дальше

Жалпықазақстандық диктант

2022 жылы 02 -14 қыркүйек аралығында 1 және 2 курс студенттері арасында Қ.Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінде Ұлт ұстазы- Ахмет Байтұрсынұлының 150 жылдығына орай және Қазақстан халқының Тілдері күніне арналған жалпықазақстандық диктант өткізілді.
Диктант сабақ кестесіне сәйкес ұйымдастырылды. … дальше

Брейнстоминг

2022 жылдың 13 қыркүйегінде мұғалім Махметова С.Т. «Сыбайлас жемқорлықпен күрес» атты миға шабуыл (миға шабуыл) өткізді.
Сандуғаш Т. «Қарлы кесек» тапсырмалар дайындады, онда балалар есептерді шешу, бұл жағдайдан шығудың жолын табу, осы сұрақтарға жауап беру.
Іс-шара соңында сыбайлас … дальше

Денсаулық күні

12 қыркүйек күні Қ.Пшенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінде студенттерге, мұғалімдерге және ата-аналарға арналған денсаулық күні өтті.
Ашылу Қазақстан Республикасының Туының көтерілуімен және Әнұранының орындалуымен басталды. Балалар іс-шараның жоспары туралы толық ақпарат алды. Жарыстың қызуы ешкімді бей-жай қалдырмады.
дальше

Оқушылардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениеті

2022 жылдың 12 қыркүйегінде басшының оқу-тәрбие жөніндегі орынбасары 1 курс студенттерімен «Студенттер арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру» атты диалог алаңын ұйымдастырды.
Сыбайлас жемқорлық пен сыбайлас жемқорлықпен күрестің не екенін айтып, жастарды кез келген жағдайда адамгершілік қасиеттерден алшақтамауға, адамдық … дальше

«Адалдық сағаты»

«Қ.Пшенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжі» КМК-да студенттердің сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетін қалыптастыру мақсатында іс-шаралар өткізілді.
2022 жылдың 6 қыркүйегінде «Адалдық сагаты» «Ахмет Байтұрсынов – адамзат пен білімнің себушісі» атты сынып сағаттары өтті. Мемлекет және қоғам қайраткері, Алаш партиясының … дальше