25.10.2022 жылы Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінде. студенттер арасында кибербуллингтің алдын алу бойынша тренингтен өтті. Тренингтің басында студенттер “буллинг” сөзінің мағынасын талдады, бұл бір адамды екіншісіне қорлау, бір баланы басқа балаларға агрессивті түрде қудалау. Ол барлық жас және әлеуметтік топтарда көрінеді. Күрделі жағдайларда ол топтық қылмыстың кейбір ерекшеліктерін қабылдауы мүмкін.
Психолог Т. Мұхамеджанова студенттермен бірге буллинг түрлерін талдады: физикалық, психологиялық және жасөспірімдер арасындағы кибербуллингті. Содан кейін тренинг қатысушылар әртүрлі жағдайларды қарастырып, олардың салдары туралы және қорқытудың “құрбанына” қалай көмектесуге болатындығы туралы айтты. Тренинг шиеленісті жеңілдету үшін әртүрлі жаттығуларды орындаумен аяқталды.