Колледждің бірінші курс студенттері үшін осы күз қызықты болды. 28 қазан күні колледжде дәстүрлі студенттікке қабылдау кеші өтті, онда колледж басшысы Т.К.Акатаев бірінші курс студенттері мен олардың кураторларына құттықтау сөз сөйледі.
Биыл қабылданған студенттерді құттықтап, колледж қабырғасында өмірдің тек жақсылықтарын тіледі. Аталған іс-шарада әндер, билер, өлеңдер және т.б. орындалып, кеш өте қызықты деңгейде өтті. Колледж фойесінде күз тақырыбына арналған суреттер көрмесі және «Күзгі көкөністер шеруі» көрмесі ұйымдастырылды.
Жігіттер ант қабылдау сәтінің салтанаттылығын толықтай сезінді. Бұл уақыт білім мен дағдыларды ғана емес, сонымен қатар керемет естеліктер, шынайы достар және таңдаған мамандығыңызға деген сүйіспеншілік сыйласын!