WorldSkills-бұл жұмысшы кәсіптерін танымал ететін және бүкіл әлемде кәсіби дайындық стандарттарын көтеретін халықаралық қозғалыс.

Қозғалыстың негізгі міндеттерінің бірі-халықаралық стандарттар негізінде өнеркәсіптің жоғары технологиялық салалары үшін кадрлық әлеуетті қалыптастыру.

2014 жылдан бастап біздің еліміз әлемнің 76-дан астам елі мүшесі болып табылатын WorldSkills International халықаралық қозғалысына белсенді қатысуда.

Дүйсенбі күні 2020 жылғы 19 қазанда Павлодар облысының жас мамандарының кәсіби шеберлігінің WorldSkills Pavlodar 2020 аймақтық байқауы басталды.

Конкурстың толық ашықтығын қамтамасыз ету және субъективтілік факторын жою үшін бағалауды халықаралық CIS жүйесін пайдалана отырып, сарапшылар жүргізетін болады.

Біздің колледждің 6 студенті байқаудың 5 құзыреттілігінде өз шеберліктерін таныстыратын болады.

– СББ станоғымен токарлык жұмыстары

– Электромонтаж

– Сән технологиясы

– Дәнекерлеу технологиясы

– Слесарлық іс

Қатысушыларға сәттілік тілейміз және алғашқы нәтижелерді күтеміз!