“Қ.Пішенбаев атындағы ЕТТК-де” 2020 жылғы қарашаның 16-нан бастап 20-на дейін жылжымалы құрамның апталығы өтті. Іс-шаралар жоспар бойынша өтті. Апталықты Г.Опабекова, Е.Касымов 1 курсқа арналған онлайн-экскурсиядан бастады, келесі күні М.Мурзаханова “Знаток” танымды ойынын өткізді. Бұл ойынға 41,34, 28 топ студенттері В.Воробьев, Р.Набиев, Т.Олжабай, Н.Локетбаев қатысты.Танымды ойынында қолданылған сауалдар арнайы технология пәнімен байланысты. Студенттер белсенділік пен зерделік танытты. Ойын сонында Т.Олжабай көшбасшы болды және грамотамен мадақталды. Апталық ең үздік эмблема деген конкурспен жалғасын алды.Теміржол тақырыбынды эмблемаларды назарымызға көрсетілді. Нәтижесінде төрт студент бірінші орынға ие болды, олар Н.Локетбаев, Д.Дмитриев, Р.Аркенов, Т.Олжабай. Л.Усембаева презентация және фото-есебімен аяқтады. Іс-шаралар ЗУМ арқылы өткізілді.