«Біз – адал және нағыз патриоттардың ұрпағымыз» бастамасы аясында сыбайлас жемқорлық мәселесіне студенттердің назарын аударуға және хабардарлығын арттыруға бағытталған викторина ұйымдастырылды. Викторинаға қатысушылар сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-әрекеттің аспектілерін, қоғамдағы этикалық нормалар мен адалдық қағидаттарын білуде жарысты, сондай-ақ өз ортасында сыбайлас жемқорлықпен күресудің мүмкін жолдарын талқылады.
Викторинада заңнама, этика қағидаттары, сыбайлас жемқорлық көріністерінің мысалдары және олармен күрес шаралары туралы сұрақтар қамтылды. Студенттер сыбайлас жемқорлыққа қарсы күресте әркім өз пікірлерімен және идеялармен белсенді түрде алмасты.
Викторина сыбайлас жемқорлық мәселесін белсенді талқылауға ықпал етті. Студенттер сыбайлас жемқорлық тәуекелдері туралы жаңа білім алып қана қоймай, адалдық пен ашықтық үшін күресте өздерінің қатысуы үшін шабыт алды. Іс-шара сонымен қатар этиканы сақтаудың маңыздылығы туралы сананы кеңейтуге көмектесті.