Daily Archives: 19.09.2024

«Ана тілім – арым бұл!» конкурсы

2024 ж. 19 қыркүйекте Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінің кітапханасында 1-курс студенттері арасында Қазақстан халқы тілдерінің айлығына арналған «Ана тілім – арым бұл!» тақырыбында конкурс ұйымдастырылды.
Іс-шараның мақсаты: студенттерді ана тіліне, өз еліне деген сүйіспеншілік пен құрметке … дальше

Еріктілер қозғалысы

13-15 қыркүйек аралығында колледждің екі студенті еріктілер қозғалысы іс-шарасына қатысты.
«Кенжекөл жастары» жастар қоғамдық бірлестігінің Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысы аясында еріктілер мектебінің үш күндік іс-шарасы өтті, онда балалар осы маңызды саладағы білімдері мен дағдыларын кеңейте отырып, бірегей тәжірибе алды.
дальше

Өрт кезіндегі эвакуациялау жаттығулары

Колледжде 2024 жылғы 18 қыркүйек күні өрт кезінде эвакуациялау жаттығуы өтті.
Бұл маңызды іс-шара қалалық Төтенше жағдайларды басқару жоспарының бөлігі болып табылады және қауіпсіздік деңгейін арттыруға бағытталған.
Жаттығудың негізгі мақсаты-төтенше жағдай туындаған кезде жылдам әрі қауіпсіз эвакуациялау дағдыларын … дальше