13-15 қыркүйек аралығында колледждің екі студенті еріктілер қозғалысы іс-шарасына қатысты.
«Кенжекөл жастары» жастар қоғамдық бірлестігінің Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысы аясында еріктілер мектебінің үш күндік іс-шарасы өтті, онда балалар осы маңызды саладағы білімдері мен дағдыларын кеңейте отырып, бірегей тәжірибе алды.
Студенттер еріктілік қызмет бойынша тренингтерге қатысып, қоғамға тиімді және өздері үшін пайдалы көмек көрсетуді үйренді. Спорттық бағдарламаларға белсенді қатысу командалық рух пен физикалық төзімділікті арттыруға көмектесті, одан кейін квест ойындары оқуды одан да қызықты етті.
Гранттық қолдау туралы ақпараттар айтылды. Қатысушылар қызықты әрі пайдалы идеяға ие бола отырып, оны іске асыру үшін 500 000 теңгеге дейін қаржы алуға болатынын білді. Бұл қоғамның дамуына үлес қосқысы келетін жандар үшін керемет мүмкіндік.
Мұндай іс-шаралар көмектесуге, әлемді жақсы жаққа өзгертуге және басқаларды шабыттандыруға дайын жас белсенділер қауымдастығын қалыптастыруға көмектеседі.