Отан қорғаушылар күніне орай колледж аумағында жоғары және арнаулы оқу орындары өкілдерінің қатысуымен «Айбын» атты әскери-патриоттық спартакиада өткізілді. Іс – шараның тақырыбы «Отан қорғау – қасиетті парыз» сияқты болды.
Ауа-райының қолайсыздығына қарамастан, қатысушылар әртүрлі пәндер бойынша бәсекеге түсе отырып, жоғары күш, төзімділік пен батылдық көрсетті. Спартакиада аясында граната лақтыру, автоматтарды құрастыру, тарту және ату бойынша іс-шаралар өткізілді.
Жарыс нәтижесінде бірінші орынды біздің колледж – ЭГТК командасы иеленді. Қ. Пішенбаева, екінші орынды Политехникалық колледж өкілдері, ал үшінші орынды Бэкинеу студенттері иеленді. Барлық қатысушылар шеберлік пен рух күші үшін арнайы дипломдармен, кубоктармен және ақшалай сыйлықтармен марапатталды.