Отбасы және отбасылық құндылықтар – кез-келген адамның өмірі құрылатын маңызды іргетас. Жеке тұлғаны қалыптастыру отбасында басталады: отбасылық құндылықтар біртұтас табиғаттың үйлесімді дамуы үшін қажетті дағдыларды қалыптастырады.
Қатысушылардың қазіргі отбасылардағы отбасылық құндылықтар туралы түсініктерін қалыптастыру мақсатында Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінде студенттермен “Студенттердің көзімен отбасылық құндылықтар” психологиялық тренингі өткізілді.
Тренинг барысында студенттер ең маңызды отбасылық құндылықтар туралы әңгімелеп, өз отбасылары туралы презентациялар дайындады, кіші топтарда “Мінсіз отбасы” тақырыбында кластер құрастырды, “Әзілмен және байыпты” викторинасын өткізді және тренинг соңында идеалды отбасының үйін салды.
Бақытты, қуанышты отбасылық өмір – бұл кездейсоқтық емес, еңбек пен таңдауға негізделген үлкен жетістік. Отбасын құру – көп уақытты, шығындарды, күш-жігерді, энергияны қажет ететін жауапты әрекет. Бірақ бұл лайықты іс, бұл біздің өмірдегі басты ісіміз. Біздің іс-әрекеттеріміз құрметке лайық болғанын қалаймыз.

#біртұтас_тәрбие_pvl