Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы қарсаңында Қ.Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінің ұжымы жетім балаларға және колледждің ЖӨБ-не қайырымдылық акциясын өткізді. Қайырымдылық акцияның басты мақсаты – балалар үйі мен жасөспірімдер үйінің тәрбиеленушілеріне, сондай-ақ жасөспірімдер үйінің тәрбиеленушілеріне жылулық пен жайлылық сыйлау.

Әр қызметкердің назарын әрқайсымыз жақсылық жасай аламыз деген ойға аудару, бұл үшін көп ақша мен күш қажет емес, тек тілек пен уақыт маңызды. Өйткені, адамның рухани-адамгершілік дамуы негізінде адамгершілік мәдениетін қалыптастыру қазіргі уақыттың маңызды міндеттерінің бірі болып табылады. Осыған байланысты балаларға жағымды әңгімен шай ішу ұйымдастырылды және сыйлықтар пакеттері таратылды.

Колледж басшысы Т.Ақатаев студенттерді келе жатқан мерекемен құттықтап, балаларға қоғамның дербес мүшесі болуға, өз кәсібін табуға және бақытты болуға мүмкіндік туғызуын тіледі!