2018 жылғы наурыз айында “К. Пшенбаев атындағы Екібастұз тау-кен-техникалық колледжі” КМҚК “Металлөңдеу және дәнекерлеу” апталығы өтті. Апта бойы келесі іс-шаралар өтті: “Барлығы металлистер туралы” презентация; Үш курс студенттеріннің арасында зияткерлік ойыны “Өз ойыны” мұнда студенттер мамандық бойынша өздерінің білімін көрсетті;  Бірінші курс студенттер  арасында “Рухани жаңғыру” бағдарламасының аясында “Отаным менің – Қазақстан” атты сайыс, мұнда студенттер жоғары белсенділіктерін, қазақ әдебиеті және Қазақстан тарихы пәні бойынша жоғары танымдылықтары мен қызуғышылықтарын көрсетті; “Жігіт сұлтаны” сайысына бірінші және үшінші курс студенттері шығармашылық және кәсіби бағытта өздерінің дарындылықтарын ортаға салды; Сонымен қатар апталықтың сонғы күні  барлық топтардың және “Металлөңдеу және дәнекерлеу” ЦӘК мүшелері қатысуымен  КТК  “Бізге 50+” өтті.