Daily Archives: 02.10.2018

Халықаралық отбасы күні

«Отбасы» құндылығы туралы түсініктерді отбасы туралы ұғымдарды кеңейту, оны сүйе білуге, отбасы игілігі үшін талмай еңбек етуге үйрету мақсатында колледжімізде іс-шаралар өтті.

Кітапханада «Отбасы- негізі өмірдің ұйытқысы» атты көрме ұйымдастырылды, сынып сағаттары … дальше

Халықаралық Еңбек күні

25 қыркүйек күні колледж студенттері «БК» кеншінің ардагерлерімен кездесу өтті. Студенттер мұражай аралап, экспонаттарды көріп,сұрақтарына жауап алды.

Еңбек адамның табиғи жетістігі болып табылады,сондықтан ардагерлер өз жұмыстары туралы, оның қиындығы мен қызықтығын айтып, студенттердің қызығушылықтарын арттырды.  Сонымен … дальше

Сенбілік

22 қыркүйек күні колледж студенттері мен инженерлік-педагогикалық ұжымы сенбілікке шықты. Таңертеңгі сағат 9-дан бастап сенбілікке қатысып, өз аумағымызда қоқыс-қалдықты шығарып, ағаш түптерін, ортақ үйіміздің әсемденуіне студенттер мен колледж ұжымы бір кісідей атсалысып, туған қаламыздың көркеуіне өз үлестерін қосты.