Daily Archives: 29.10.2019

«Жылжымалы құрам» апталығы бойынша есеп

14 қазан күні «Жылжымалы құрам» апталығы шеңберінде арнайы пән оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлері М.У. Мурзаханова, Л.К.Усембаева, Г.Ж.Опабекова, Е.Т.Касымов, А.М.Бейсебаева №34,22,28 топтары аралығында өткізілді. «Жылжымалы құрам» апталығының ашылуында №34 топтың студенттері мамандықтарын таныстырды.

22, 28,34 топтары … дальше

«Металлөңдеу және дәнекерлеу» ЦӘК апталығы

21 қазан айынан бастап, 25 қазанға дейін «Қ.Пішенбаев атындағы тау-кен-техникалық колледжі» КМҚК «Металлөңдеу және дәнекерлеу» циклдік әдістемелік комиссиясының апталығы өтті. Алдын-ала құрылып, бекітілген жоспар бойынша, әр күн сайын жауаптылар өз іс-шараларын өткізді. Айта кетсек, өндірістік оқыту шеберлері Ж.Иманкулова … дальше

Дөңгелек үстел

23 қазан  2019 жылы  колледжімізде ІІБ  инспекторы С.Захаровамен, ата-аналар,студенттер қатысуымен құқықбұзушылықтын алдын алу мақсатында дөңгелек үстел өтті.

Іс-шара барысында студенттер өз сұрақтарын қойып, қылмысқа жасөспірімдерді не итеретінің , не үшін баратындарын айтып бөлісті.

дальше