Колледжде кәсіптік бағдар беру, түлектерді жұмысқа орналастыру орталығы ашылды. Орталық компьютерлік техникамен, жиһазбен жабдықталған. Жиһаз сатып алу үшін «ПРОММАШ.KZ» ЖШС 2360000 теңге көлемінде демеушілік көмек көрсетті. Түлектерді жұмысқа орналастыру бойынша колледж штабы келесі жұмыстарды жүргізеді: бос жұмыс орындары туралы ақпаратты іздеу және жинау бойынша оқыту семинарлары, психологиялық тренингтер, жұмыс берушілермен кездесулер, дөңгелек үстелдер. Колледж түлектері Екібастұз ЖЭО, «Астана қала құрылысы» ЖШС, «Еуразиялық ERG групп» ЖШС, «Ангренсор-Энерго» ЖШС және т. б. өкілдерімен кездесті. 2022 жылдың 28 ақпанында түлектер «Проммашкомплект» ЖШС, «R.W.S. Concrete» ЖШС, «R.W.S. Wheelset» ЖШС сияқты кәсіпорындар кіретін «KAZ Basis Consulting» ЖШС өкілдерімен кездесті. Кездесу барысында «KAZ Business Consulting» ЖШС персонал жөніндегі директоры О.О. Мячина бітіруші топтарға компания туралы, бос жұмыс орындары және «Taiburyl» бағдарламасы туралы айтты. «Астана қала құрылыс» Головаш А.Б. ЖШС техникалық жабдық жөніндегі бастығы кәсіпорындағы бос жұмыс орындары туралы ақпарат беріп, түлектерді жұмысқа шақырды. «R.W.S.Concrete» ЖШС директорының міндетін атқарушы Н.М.Ташмагамбетов кәсіпорынның жаңа бағыты-бекіткіштердің әр түрлері бар бағыттамалы бұрмаларға арналған алдын ала керілген шпалдар мен қырлы бөренелер өндірісі және жастарды кәсіпорында жұмысқа орналастыру үшін қолда бар перспективалар туралы хабардар етті. «Проммашкомплект» ЖШС персонал жөніндегі директоры Д. Болаткулов кәсіпорын қызметкерлеріне қойылатын талаптармен, олардың жұмыс жағдайларымен, жас мамандарға арналған әлеуметтік пакетпен таныстырды. Кездесу барысында студенттер өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, құзыретті жауаптарын алды, бейнероликтер қарап, компания туралы буклеттер, журналдар алды. Қала оқушылары үшін орталықта кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында колледж түлектерімен, кәсіпорын өкілдерімен кездесулер мен әңгімелесулер өткізіледі. Колледж мамандықтары және әлеуметтік серіктестер туралы ақпараттық стендтер бар.