2023 жылғы 04 мамырда «Пайдалы қазбалар кен орындарын ашық қазу» мамандығының № 47 тобының студенттері, оқытушы Т.К. Кожанова, жастар ісі жөніндегі инспектор А. К. Смайлова Потанин атындағы тарихи-өлкетану мұражайына барды.
Кездесуге түрлі құрылымдардан қонақтар шақырылды: Ауған соғысының ардагерлері Ауғанстан ардагерлер одағының қоғамдық ұйымының төрағасы С.К. Рыспеков, А.М. Лаков, М.Р.Баяндинов тәжік-ауған шекарасында қызмет еткен ардагерлер жедел полк сержанты А.А.Курмангалиев, қатардағы жауынгер А.Сабиров, сержант М.М. Бектемисов, 2-ші қызметкерлер мамандандырылған басқарма полиция батальонының Павлодар облысының қызметтері, командирдің орынбасары, полиция майоры К.Л. Қасымов, кәсіби қызметтік даярлықтың аға инспекторы полиция капитаны Т.Е.Аденов., №2 мамандандырылған өрт сөндіру бөлімінің командирі, азаматтық қорғау старшинасы
А.Т.Кендиров, №6 өрт сөндіру бөлімінің командирі, азаматтық қорғау старшинасы т.б.
Іс-шарада қонақтар мен студенттер алдында Ауғанстан ардагерлер одағының төрағасы С.К.Рыспеков құттықтау сөз сөйлеп, барлық қатысушыларды мерекемен құттықтады.
Іс-шара барысында жастардың жауынгерлік рухын көтеру үшін студенттер арасында автоматты бөлшектеу және құрастыру бойынша жарыс ұйымдастырылды, төтенше жағдайларда қалай әрекет ету керектігі айтылды, балалар қонақтарға өздерін қызықтырған сұрақтарын қойды.
Қонақтар мен студенттердің назарына презентация мен концерттік бағдарлама ұсынылып, іс-шара соңында жалпы фотосурет түсірілді.