Халықаралық балаларды қорғау күні қарсаңында «Қ.Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжі» КМҚК келесі іс-шаралар өткізілді:
2023 жылғы 26 мамыр күні дене тәрбиесі пәнінің оқытушысы Е. А. Полупанова және жастар ісі жөніндегі инспектор А.К.Смаилова «Күн, бақыт достық– балаларға керегі осылар» атты спорттық флешмоб өтті. Аталған іс-шараға студенттер, колледждің жас педагогтары қатысты. Дене шынықтыру пәнінің меңгерушісі Елена Анатольевна құттықтау сөз сөйледі. Іс-шара бірнеше эстафеталық жарыстардан тұрды: алтын кілт, футбол добын дриблинг, футбол добын алып жүру, таяқшаны беру.
Балалар мен мұғалімдер сергектік зарядын алды, жарыс спорттың, денсаулықтың және жастардың нағыз мерекесіне айналды!