2023 жылғы 24 қараша күні колледжде студенттер күніне арналған мереке өтті. Сабақтан кейін колледж ұжымы 1 және 2 курс студенттері дайындаған мерекелік концертке жиналды. Мерекелік концертті Жакиянов Адай мен Жумабай Гүлбахыт жүргізді. Бағдарлама барысында көрермендерге шығармашылық нөмірлер, құттықтаулар және қызықты ойындар ұсынылды. Концерт шымылдығы № 52 топ студенті Диана ән айтумен ашылды.
№ 65 топтың би нөмірі көрермендердің ерекше назарын аударды. № 64 және 58 топтардың студенттері орындаған флешмоб та керемет әсер қалдырды. Концерттің екінші бөлімі «Ханзада мен ханшайым» байқауына арналды, онда студенттер өздерінің визит карточкаларын ұсынды және шығармашылық байқауға қатысты. Аталған байқауда Жакиянов Адай мен Тулудхаджаева Арина жеңімпаз атанды.
Мерекенің жағымды атмосферасы колледж студенттерінің шығармашылық, жігерлі және көңілді екенін атап өтті. Білім алушылар жағымды эмоциялармен бөлісуге, бір-бірін жетістіктерімен қуантуға әрқашан дайын.