2024 жылдың 24 қаңтарында Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен-техникалық колледжінде «Оқыту тәжірибесіндегі коучинг тәсілі, мақсаттары мен негізгі принциптері» тақырыбы бойынша әдістемелік теориялық және практикалық семинар өтті.
Семинардың мақсаты: әдістемелік көмек көрсету, сабаққа барлық қатысушылар арасында ынтымақтастық пен сенімді қарым-қатынас атмосферасына негізделген қолайлы психологиялық ахуал орнату, коучинг пен тренинг сабақтарына қатысушылардың шешімді іздеуге өз бетінше жақындай алатын жағдай жасау арқылы олардың әлеуетін ашу тәсілі ретінде сыни ойлау стратегияларын қолдану.
Семинар модераторлары колледж әдіскері Жұмабекова Рысты Айтмағанбетқызы, жалпы білім беретін пәндер циклдік әдістемелік комиссиясының төрайымы Исенова Мадина Жақсылыққызы болды.
Семинарға: өндірістік оқыту шеберлері, жалпы білім беретін, арнайы пән оқытушылары қатысты.
Барлық кезеңде оқытушылар мен өндірістік оқыту шеберлері тапсырмаларды үлкен қызығушылықпен орындады. Педагогтер белсенді түрде талқылап, таңдаудың дұрыстығын талқылап, бұл әдістемені өз тәжірибелерінде қалай қолдануға болатыны туралы өз ойларын білдірді. Оқытушылар студенттердің орнында бола алар еді, олар оқытушылар қабілетін көрсете білді, олардың ақыл-ой әрекетін белсендіреді, ынтымақтастыққа қуаныш сыйлап, ұстаздық тәжірибесімен бөлісе алды.
Семинар ойдағыдай өтіп, алға қойған мақсат пен күткен нәтижелерге қол жеткізілді. Оған өндірістік оқыту шеберлері мен оқытушыларының айтқан пікірлері дәлел.