25-29 мамыр аралығында  колледжде «Ең үздік мамандық-2015» конкурсы өткізілді. Конкурсқа колледждің  1-2 курс студенттері қатысты.

DSC01368   Конкурстың басты мақсаты:

-студенттердің кәсіби біліктілігін дамыту, оқу үдерісіне прогрессивтік өндірістік технологияларды айқындау және енгізу.

-кәсіби білім, машық және дағдыларын қалыптастыру деңгейін зерделеу,теориялық және практикалық оқыту байланысын нығайту.

Конкурсқа 25 студент қатысты.

Конкурстың қорытындысы бойынша «Үздік слесарь-2015» атағына -1 курс студенті Баранов Георгий, «Үздік токарь-2015» -1 курс студенті Жапаров Тимур, «Үздік электргазбендәнекерлеуші -2015»- 1 курс студенті Гречко Сергей, «Үздік хатшы-референт-2015» – 1 курс студенті Сейтенова Айдана, «Үздік электрслесарі-2015» –  2 курс студенті Андауов Тимур ие болды.IMG_3621

Конкурстың барлық қатысушылары алғыс хатпен, ақшалай сыйақымен, лентамен марапатталды. Сондай-ақ студенттерді конкурсқа сапалы дайындағаны үшін өндірістік оқыту шебері Е.Д.Лоренц, нұсқаушы-шеберлер М.А.Буканов, В.А.Валяр, арнайы пән оқытушысы Л.С.Батырханова алғыс хатпен марапатталды.