Daily Archives: 27.05.2015

Іс-шара

Колледжімізде Ұлы Отан соғысының 70 -жылдығына арналған салтанатты іс- шара  өтті.

Сынып сағаты

№ 3,4 топта «Жеңістің жаңғырығы-ерліктің мәңгілігі» атты сынып сағаты өтті.

Мақсаты: Ұлы Отан соғысы туралы мағлұмат беру. Оқушылардың Отаның,елін сүюге тәрбиелеу , патриоттық сезімін ояту.

ТжКББ жүйесінің оқытушыларына арналған республикалық семинар

2015 жылы 21-22 мамыр аралығында Алматы қаласында ҚР БҒМ, жоғары білім берудің ТжКББ жүйесі, «Келешек 2030» баспасы» ЖШС, «Ақпараттандыру ұлттық орталығы» АҚ, Беларусь Республикасының білім беру мекемелері  өкілдерінің қатысуымен техникалық және кәсіптік білім берудің арнайы пәндері бойынша оқу әдебиеттері мен … дальше

Аттестация-2015

Қ.Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен-техникалық колледжінің  әкімшілігі мен инженерлік-педагогикалық  ұжымы оқытушылар мен өндірістік білім беру шеберлерін жыл сайын дәстүрлі аттестациядан өтуімен құттықтайды.

Келешекте шығармашылық табыстар мен биік белестер тілейді.