2017ж.12 мамыр күні   ИнЕУ-де «IT-технологиялары –технологиялық экономика модернизацияның негізі» тақырыбында  «АҚ-жобалары» конкурсымен бірлесіп халықаралық форум  өткізілді. Конкурсқа IT–өнімдерін тәжірибеден өткізген   әлемдік компаниялар өкілдері қатысты. Біздің колледжден студенттер Алшимбаев Равиль, Овчаренко Антон, Андауов Адиль  «Жастардың құқықтары мен міндеттері» тақырыбындағы жобаны қорғады. (сертификаты)

Форум «Жастар компьютерлік жобасы» конкурсы және IT-олимпиадасының қорытындысын бағалау мен марапаттаудан басталды.Содан кейін «Сандық Қазақстан.Елдің үшінші модернизациясы» тақырыбында пікірталас өткізілді. Онда өндірістегі,әлеуметтік саладағы  аймақтардағы ақпараттандыру мәселелері, IT-сервистері,  Павлодар-Омск региондарының тәжірибесі туралы ой бөлісті. Форумда осымен қатар, бірнеше дөңгелек үстел, пікіралмасу ұйымдастырылды.

Дөңгелек үстел тақырыптары: «Павлодар облысындағы ақпараттық технологиялардың дамуы мен болашағы» , «Мектеп- колледж-жоо- кәсіпорын» – Павлодар облысында IT-саласындағы мамандардың қалыптасуына бағытталған бірлескен, білім ортасын ұйымдастыру», « Регион ақпараттандыруы. Павлодар және Омбы облыстарындағы байланыс қызметтерінің мәселелері мен болашақтағы дамуы » .

іс-шараның жастар үшін тәрбиелік маңызы зор.