2018 жылдың 13 ақпанында «Электрогазбен дәнекерлеу» мамандығы бойынша №12 топтың кезекті  өндірістік-техникалық  тәжірибеден  кезекті есеп беруі өтті.

Өндірістік-техникалық тәжірибені топ келесі өндірістік орындарында өтті:

– ЖШС «Богатырь комір», завод РГТО;

– АҚ «ЕЭС» разрез «Восточный»;

– ЖШС «Котлосервис- ЭК»;

– ЖШС « Е. Нуржанов атындағы Екібастұз ГРЭС-1»;

– АҚ « Екібастұз ГРЭС-2»;

– ЖК «Металлоизделия»;

– ЖК «Бощаев»;

– ЖК «Авангард»;

– ЖШС «Вершина»

Өндірісті-техникалық тәжірибені өтер кезде студенттер өндірістік орындағыі жұмыс барысымен, жұмыс уақытының кестесімен, жұмыс орны мен өндірістің аумағындағы лауазымдық нұсқаулар мен техникалық қауіпсіздік ережелерімен танысты.

Студенттер өздерінің атқарған жұмыстарын баяндап көрсетті, өздерінің біліктілігі бойынша өз жетекшілерінен не үйренгенін, көбісіне дәнекерлеуші  мамандығы аса ұнады, сонымен қатар кейбірін оқу орнын тамамдаған соң жұмыс орнына орналасуға шақырды.

Тәжірибенің қорытындылары бойынша нәтисінде, №12 топ студенттері «Электргазбен дәнекерлеу» мамандығы бойынша оқып жүрген студенттер өздерін білікті маман екенін, өз білімдерін практикалық жұмыста көрсете біліп,  берілген жұмысты мұқият орындап, тәжірибені босатпай барып жүрді. Тәжірибе барысында студенттер өздерінің теориялық білімдерін жоғарғы деңгейде көрсете білді және практикалық  жұмыста сол білімдерін қорытындылай білді. Өндірістік  орында белсенді  жұмыс атқарды.