ВКИЕУ базасында колледж студенттері мен оқушылардың (9-11 сыныптар) 1XXI ғасыр студенттері мен оқушыларының интеллектісі: мүмкіндіктерді іске асыру, перспективалар» атты V Халықаралық ғылыми-практикалық қашықтық конференциясы өтті. Секция жұмыстары 2021 жылғы сәуірдің 7-8 күндері өтті. Құзыретті қазылар алқасы 8 бағыт бойынша мәлімделген 1500 жұмыстың ішіндегі ең мықтыларын анықтады: жұмысқа 1500 оның ішінде Павлодар облысының 855 студенттері мен мектеп оқушылары, Белоруссиядан (Минск, Брест, Гомель, Могилев, Витебск, Орша, Солигорск, Рогачев, Речица) 647 студент қатысты.), Ресей (Саратов, Самара, Томск, Омск, Тюмень, Новосибирск, Челябинск, Екатеринбург, Магнитогорск қалалары, Татарстан Республикасы (қазан колледждері қатысады), Алтай өлкесі (Барнаул, Бийск, Обидегі тас қалалары), Қырғызстан және Қазақстанның басқа қалаларынан да қатысты. Қазылар алқасына Америка мен Ресейден келген отандастарымыз қатысып, сөз сөйледі.

№2 «Техникалық пәндер» (энергетика, машина жасау, металлургия, құрылыс, сәулет, дизайн) секциясының жұмыс нәтижелері бойынша № 40 топ студенті Сизиков Михайл 1 дәрежелі дипломмен марапатталды, жоба жетекшісі С.Зейнулина.

№3 «Жаратылыстану-математикалық пәндер (математика, физика, химия, биология, география)» секциясының жұмыс нәтижелері бойынша № 40 топ студенті Мадинетов Рахат 3 дәрежелі дипломмен марапатталды, жоба жетекшісі Г.Ж.Садыкова.

Бәрекелді! Құттықтаймыз!