2021 жылғы 27 сәуір күні қалалық кітапханада «Христиан діні-жақсылық пен бейбітшілік діні» тақырыбында Екібастұз қ. колледждерінің студенттері арасында студенттер оқулары (конференция) өтті.

Аталған конференция мақсаты: Жастардың дәстүрлі дінге деген қызығушылығын арттыру. Қоғамдық және жеке өмірге қатысу, бұл діндерге негізгі жалпыадамзаттық құндылықтарды, сондай-ақ діни ілімдердің әрқайсысына тән құндылықтарды жеке жеткізуге мүмкіндік береді.

Бірінші кезең сырттай, екінші кезең офлайн түрде (дәстүрлі формат) өтті. Қала колледждерінің барлығы белсене қатысты. Біздің колледж атынан «Қазақстан Республикасындағы Ислам мен христиан дінінің дамуының қазіргі аспектілері» тақырыбымен «ЭМ» №40 топ студенті  Сизиков Михаил қатысты, ғылыми жетекшісі  С.М.Зейнулина. Қазылар алқасына діни қызметкер Басалаев Анатолий В.-Ивер-Серафим соборының клиригі, Петр Кара –Әулие Иоанн Рим-Католик приходының ректоры, «КҚТДО» КММ директоры Н.С. Туребаев, модератор Джикибаева Ирина қатысты. Конкурстың қорытындысы бойынша Сизиков  Михаил 1 орынға ие болды және ақшалай сыйлық табыс етілді.

Құттықтаймыз!