Наурызнаманың соңында, жаңа жылдың басталуы, жаңа мақсаттар мен үміттер, тазару күні – Қазақстанның барлық өңірлерін қамтыған жалпыұлттық экологиялық акция өткізілді.
Бұл күн азаматтарға қоршаған ортаға қамқорлық жасаудың маңыздылығын, онымен өзара іс-қимылға саналы және экологиялық бағдарланған көзқарасты дамытуды, сондай-ақ экологиялық мәдениетті қалыптастыру мен дамыту қажеттілігін еске салады.
Біздің колледжде қатысты: кіші персонал қызметкерлері үй-жайларды тазалауға қатысты, ал студенттер оқу орнының аумағында тазалық жұмыстарын жүргізді.
“Қазақстанда тазару күні, сонымен қатар таза қоршаған ортамен Жаңа жылға бірқалыпты көшу болады”, – делінген Наурыз мейрамын мерекелеудің жаңа тұжырымдамасында.