Daily Archives: 28.03.2024

Өндірістегі арнайы технология сабағы

Арнайы технология сабағы-экскурсия форматында колледж оқытушысы В.А.Валяр «Машина жасау технологиясы» мамандығы бойынша №57 топ студенттеріне өткізді.
Сабақтың ерекшелігі –«Богатырь Көмір» ЖШС РГТО зауытының механикалық цехы көрнекі құрал болды.
«Богатырь Көмір» ЖШС – жастардың кәсіби қалыптасуына ықпал ететін колледждің … дальше

Ұлттық спорт

Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжі спорт залында наурыз мерекесіне арналған 1, 2 және 3 курс студенттері арасында қызықты спорттық жарыстар өткізді.
Жарысқа әр түрлі спорт түрлерінен жарысқан 7 команда қатысты. Жарыс дөңгелек жүйе бойынша ұйымдастырылды, бұл әр … дальше

Наурызнама: 23 марта – Тазару или День очищения

Наурызнаманың соңында, жаңа жылдың басталуы, жаңа мақсаттар мен үміттер, тазару күні – Қазақстанның барлық өңірлерін қамтыған жалпыұлттық экологиялық акция өткізілді.
Бұл күн азаматтарға қоршаған ортаға қамқорлық жасаудың маңыздылығын, онымен өзара іс-қимылға саналы және экологиялық бағдарланған көзқарасты дамытуды, сондай-ақ экологиялық … дальше