Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжі спорт залында наурыз мерекесіне арналған 1, 2 және 3 курс студенттері арасында қызықты спорттық жарыстар өткізді.
Жарысқа әр түрлі спорт түрлерінен жарысқан 7 команда қатысты. Жарыс дөңгелек жүйе бойынша ұйымдастырылды, бұл әр командаға бетпе-бет кездесуге мүмкіндік берді.
Қызықты жарыстардың нәтижелері бойынша бірінші орынды №47 топ, екінші орынды 46 топ, ал үшінші орынды 55 топ иеленді. Чемпиондар мен жүлдегерлер тиісті дәрежедегі грамоталармен марапатталды.
Сонымен қатар, барлық қатысушылар және көрермендер мерекелік атмосфераны сезіну үшін дәмді бауырсақтан дәм татты.
Мұндай іс-шаралар спорттық дағдыларды дамытуға ғана емес, сонымен қатар студенттер арасындағы достық байланыстарды нығайтуға да ықпал етеді.