Daily Archives: 25.04.2018

VI Ахмет оқулары

2018ж. сәуірдің 20-ы күні  Павлодар қаласында Б.Ахметов атындағы Павлодар педагогикалық  колледж базасында   мектеп мұғалімдері және кәсіптік білім беру оқу орындарының оқытушылары арасында «VІ Ахмет оқулары. Қазіргі білім беру процессі: тәжірибе, мәселелер  болашағы»

аймақаралық ғылыми- тәжірибелік конференция … дальше

Ал біздің колледжде…

09.04 – 16.04.2018 ж аралығында Қ.Пішенбаев атындағы «Екібастұз тау-кен техникалық колледжінде»  математика, информатика және химия  пәндер апталығы өтті. Жоспар бойынша апта бойы, өткізілген іс-шаралардың барлығы ғарыш кеңістігі тақырыбына  бағытталды.

Апта бойы студенттер косманавтиканың негізін қалаған, физика, … дальше

National bookdating

«Қ.Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжі» КМҚК-да «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» атты әлемге танылған жобасына жастардың назарын аудару, сонымен бірге мемлекеттік тілге аударылған оқулықтар мен оқу құралдарын насихаттау мақсатында студенттер арасында «National bookdating» акциясы … дальше