2023 жылғы 8 қыркүйекте сағат 12-де «Тоғыз ай – 9 іс-шара» тұжырымдамасының республикалық акциясы аясында колледждің барлық студенттері мен педагогтары студенттердің салауатты өмір салтын насихаттау мақсатында «Дене шынықтыру минуты» республикалық челленджіне белсенді қатысты.
Колледж сабақтары жоғары, психикалық және физикалық белсенділікті қажет етеді. «Дене шынықтыру Минуты» республикалық челленджі психологиялық шиеленісті жеңілдетуге, бұлшықет тонусын арттыруға мүмкіндік береді.
Дене шынықтыру пәнінің оқытушылары А.Ж.Конуспаева мен Е.А.Полупанова бірте-бірте орта, содан кейін ірі бұлшықет топтарына арналған жаттығуларды қоса алғанда, шағын бұлшықет топтарына арналған жаттығулар кешенінен бастады.
Кешенге бұрылыстар, бастың, дененің айналмалы қозғалыстары, дененің серіппелі қозғалыстары; серпілу және айналмалы қозғалыстары; иық буындарындағы бір мезгілде, ауыспалы, дәйекті, симметриялы және асимметриялық қозғалыстар, өкпелер, жартылай серпілістер.
Орындалу ұзақтығы-4 мин.