Daily Archives: 13.09.2023

«Сөз зергері – өрнектеген өмірді»

2023 жылғы 12 қыркүйек күні  Қ.Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінде  «Төрт тоқсан – төрт өнер» ұлттық мәдени-ағартушылық жобаның аясында «Сөз зергері-өрнектеген өмірді» ақиық ақындарға арналған Портреттік кеш ұйымдастырылды.

Іс-шараның мақсаты: студенттердің  шығармашылық қабілеттерін арттыру, тілге, елге деген сүйіспеншіліктерін ояту.

дальше

«Жас өрендер»

2023 жылғы 13 қыркүйек күні колледжінде «Төрт тоқсан – төрт өнер» ұлттық мәдени-ағартушылық жобаның аясында 1, 2 курс студенттері арасында «Жас өрендер»  шығармашылық сайысы өтті.

Іс-шараның мақсаты: студенттердің шығармашылық қабілеттерін арттыру, жас ақындарды анықтау. Сайыстың жеңімпаздары  ретінде 1 курс студенттері … дальше

Қазақстан халқы тілдерінің қүні

Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінің кітапханасында Қазақстан Республикасының тілдер күніне арналған «Оқуға шақыру» көрмесі ұйымдастырылды. Көрмеде студенттер өз мамандықтары бойынша оқытылатын мемлекеттік және орыс тілдеріндегі оқу әдебиеттері ұсынылды. Қыркүйек айының 4- 8 аралығы Қазақстан Республикасы тілдері күніне орай … дальше

Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінің кітапханасына бірінші курс студенттері экскурсияға шақырылды

Қыркүйек айының 4-8 аралығы “Кітапхана – табыс мекені” ашық есік күндері кітапханаға № 60, 61, 62, 63, 65 топ студенттері мен кураторлары келді. Кітапханашы О. В. Кожемяк студенттерге кітапхананы пайдалану ережелері, кітап қорының құрамы туралы айтып, “Оқуға шақыру” атты кітап … дальше

«Ақындар айтысы – 2023» сайысы

2023 жылдың 11 қыркүйегінде колледжде ашық сабақ өтті, онда студенттер «ТӨРТ ТОҚСАН – ТӨРТ ӨНЕР» ұлттық мәдени – ағарту жобасының тұжырымдамасымен танысты.
Жастар ісі жөніндегі инспектор А.К. Смаилова тұжырымдаманың мақсаты мен міндеттерімен таныстырды, жоба мақсаты қазақстандық патриотизмді, ұлттық бірегейлікті, … дальше

«ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ МИНУТЫ» челленджі

2023 жылғы 8 қыркүйекте сағат 12-де «Тоғыз ай – 9 іс-шара» тұжырымдамасының республикалық акциясы аясында колледждің барлық студенттері мен педагогтары студенттердің салауатты өмір салтын насихаттау мақсатында «Дене шынықтыру минуты» республикалық челленджіне белсенді қатысты.
Колледж сабақтары жоғары, психикалық және физикалық … дальше

ТІКЕЛЕЙ ЭФИР

2023 жылдың 8 қыркүйегінде «Тәрбие Алаңы» жобалық кеңсесі полиция департаментімен Instagram әлеуметтік желісі арқылы тікелей эфир өткізді.
«Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжі» КМҚК білім алушыларының ата-аналары онлайн трансляцияға қатысты, Павлодар облысы ПД подполковнигі Руфат Айтанұлы Кенжин және … дальше

Вебинар

«Төрт токсан – төрт өнер» ұлттық мәдени-ағарту жобасы аясында 2023 жылғы 7 қыркүйекте Дихан Ерасыл, Кенжеағын Әлиахмет, Сабыр Айбек колледж студенттері шешендік өнерді оқыту үшін республиканың белгілі айтыскерлерін зум вебинар форматта тыңдады.
Вебинар мәдениет негіздерін қалыптастыру арқылы білім алушылардың … дальше

Дөңгелек үстел

2023 жылғы 6 қыркүйекте «ЭМ» 60 тобының студенттері топ шебері С.М.Зейнулинамен бірге Достық үйіне барып, «Терроризм – адамзаттың қазіргі заманғы проблемасы» тақырыбындағы терроризмге қарсы күрестегі ынтымақтастық күніне арналған іс-шараға қатысты.
Кездесу спикерлері қалалық мешіттің Наиб имамы Салманов Дидар Мұратұлы, … дальше