2023 жылдың 15 қыркүйегінде Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен колледжінің кітапханасында № 60 топ студенттерімен Бізді ақылды ететін кітап-дана” атты керуен ұйымдастырылды.
Кітапханашы О.В. Кожемяк студенттерге өз елінің ақылды, білімді, дамыған, толыққанды азаматтары болу үшін оқуы керек кітаптар туралы айтып берді. Бұл Қазақстан тарихы, оның мәдениеті, әдебиеті мен өнері туралы кітаптар. «Қазақ халқының салт-дәстүрлері мен әдет-ғұрыптары. Қазақ халқының салт-дәстүрлері мен бейнелері», «Қазақ халқының тұрмысы мен мәдениеті. Қазақ халқының тұрмысы мен мәдениеті», «Тарихи тұлғалар», «Жеті ғасыр жырлайды», «Абайдың қара сөзі», М.О. Әуезов «Абай жолы», «Қазақстан жазушыларының 21 әңгімесі» және басқа да шығармалар.