2023 жылғы 22 қыркүйек күні Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжі кітапханасында №57 және №58 топ студенттері Ленин комсомолы сыйлығының лауреаты, Еңбек Қызыл Ту орденінің иегері, “Шахтер даңқы” белгісінің үш дәрежелі иегері, колледждің өндірістік оқыту шебері Виктор Алексеевич Валярмен кездесу өтті. Виктор Алексеевич – жас ұрпақты тәрбиелеуде еңбегі сіңген ұстаз. Колледж оқытушысы студенттерге әрдайым еңбекке толы өмір жолы туралы айтып, мамандық таңдау тарихымен және нәтижеге жету кезеңдерімен бөлісті. Студенттердің назарын аударған-бұл өз кәсібінде, әсіресе жаңа технологиялар дәуірінде оқыту және жетілдіру. Қонақ студенттердің келесі қойылған сұрақтарына ашық жауап берді: Қалай жоғары деңгейлі сұранысқа ие маман болу керек? Еңбек әдетін қалай қалыптастыруға болады? Сіз өзіңізді бақытты адаммын деп санайсыз ба? Колледж кітапханашысы О.В.Кожемяк Виктор Алексеевичке жастарға берген баға жетпес еңбек тәжірибесі үшін алғыс айтып, Екібастұз қаласы туралы «Келешегі кемел қала. Болашаққа ұмтылған қала» атты кітапты сыйға тартты.