“Қ.Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен-техникалық колледжі” КМҚК техникалық пәндер ЦӘК апталық аясында 2022 жылдың 31 қаңтар күні “Металлөңдеу және дәнекерлеу” ЦӘК жоспарға сәкес іс-шаралары өтті. Аталмыш апталықтың мақсаты студенттердің мамандықтарына деген кәсіби қызығушылықтарын арттыру. Сондай-ақ “WorldSkills” чемпионатының негізгі аспектілерін назарға ала отырып, теориялық және тәжірибелік білім біліктерін арттыру болып табылады.
Алғашқы болып 1-курс СД-51 және СД-53 топтары апталықты ашты. Бұл топтардв “KAHOOT” платформасында “Мықтылардың мықтысы” атты ойынды ө/о шеберлері Абетова Г.П. мен Жетписов Д.Б. ZOOM платформасы арқылы өткізді. Іс-шараның нәтижелей отыра 1-ші орынға ие болған Сагимбаев Дастан, 2-ші орынға ие болған Карчажкин Артур және 3-ші орынға ие болған Джургумбаев Айдын.
Келесі болып СД-44 және ТМ-43 топ студенттерімен ZOOM платформасы арқылы “Мен металлург” атты интелектуалдық ойынын ө/о шеберлері Иманкулова Ж.Б. мен Зында Т.Т. ө/о шеберлері өткізді. Қорытындылай келгенде 1-ші орын Төлегенұлы Муслим, 2-ші орын Фестивал Асылбек, 3-ші орын Жолбаев Кенже ие болды.
Токарь мамандығының студенттері ТМ-50, ТМ-36 және ТМ-30 топтармен ZOOM арқылы “KAHOOT” платформасында “Болашақ майталмандары” танымдық ойынын ө/о шеберлері Жабикенова Б.Д., Бейсенов Ж.К. мен арнайы пәндер оқытушысы Каримова Д.С. өткізді. 1-ші курс студенттері арасында 1-орын Адильшин Ансат, 2-орын Конуспаев Арлан, 3-орын Алпилам Айбек; 3-ші және 4-ші курс 1-орын Темиршотов Нурхан, 2-орын Адылхан Рахат және 3-орын Абрахманов Уалихан ие болды.
Сонымен қатар “№10 Дәнекерлеу технологиясы” құзіреттілігі бойынша ө/о шебері Сабденбеков Н.С. және арнайы пәндер оқытушысы Исаев Б.Б. “WorldSkiils колледж ішілік чемпионаты” СД-37 студенттері арасында өткізді. Қорытындысын нәтижелей отыра 1-орын Есенбаев Абат, 2-орын Ольгейзер Рашид, 3-орын Андросюк Никита иеленді.
Өткізілген іс-шаралар соңында техникалық пәндер ЦӘК жетекшісі Иманкулова Ж.Б. мен арнайы пәндер оқытушысы Исаев Б.Б. жүлделі орын иеленген және белсенділік танытқан студенттерді марапаттады.