17 қарашада колледжде студенттер күніне арналған мереке өтті, сабақтан кейін студенттер Студенттік Парламент пен жастар инспекторы А. К. Смаилова дайындаған акт залда ұйымдастырылған мерекелік концертке жиналды. Бірінші курс студенттеріне жоғары курс студенттері өздерінің студенттік қалыптасуының маңызды сәттері туралы айтты.
Көрермендер үшін студенттік өмірді білуге арналған викторина, №52 тобының «Емтихан алдындағы студенттер» сценарийі, №40 топ студенті Николенко Глеб гитарада ән орындап, № 56 тобы «Арқан тарту» спорттық ойынын көрсетіп, №45, №55 топ студенттері ән айтты.
Студенттер-шығармашыл әрі дарында жастар, №59 топ студенттері флешмоб орындады.
Мерекелік бағдарлама барысында көрермендер керемет шығармашылық нөмірлер көрсетіп, құттықтау сөз сөйледі.
Мереке кезінде қалыптасқан жағымды атмосфера студенттердің көңілді, жігерлі, әрқашан өздерінің позитивтерімен бөлісуге, барлық жетістіктерімен қуантуға, бір-бірімен энергия бөлісуге дайын.