2022 жылғы 25 қарашада Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінің кітапханасында “Бір колледж – бір кітап “Б.Момышұлының”біздің артымызда Мәскеу” кітабы талқыланды. Іс-шараға №55 және 58 топтардың студенттері қатысты.
Кітапханашы О. В . Кожемяк Ұлы Отан соғысының жазушысы және батыры Бауыржан Момышұлы туралы “Мәскеу шайқасы”презентациясымен бірге айтып берді. Іс-шара барысында балалар соғыс тарихындағы оқиғалар және Б.Момышұлы батальонының Мәскеу маңындағы шайқасқа генерал-майор И. В . Панфиловтың басшылығымен 316-шы атқыштар дивизиясының құрамында қатысуы туралы білді.
№58 топ студенттері Сурдул Влад, Үсенова Назигүл, Иванова Доминика, Тайтолеуов Еламан “Біз үшін Мәскеу”кітабы туралы айтып берді. Содан кейін балалар “Бауыржан Момышұлы – генерал Панфиловтың үздік жауынгері” бейнеролигін үлкен қызығушылықпен тамашалады.