2022 жылғы 23 желтоқсанда “Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық тау – кен колледжінің кітапханасында “Оқырман колледжі” жобасы аясында “Топтың үздік оқырманы” байқауы өтті. Байқауға № 49, 55, 57, 58, 59 топтардың студенттері қатысты. Олар “Ер Төстік” және “Алдар Көсе” екі командаға бөлінді.
Кітапханашы О. В. Кожемяк студенттермен “Мен қазақ фольклорын білемін”. Балалар қазақ фольклоры, ауызша халық шығармашылығының түрлері туралы викториналық сұрақтарға жауап беріп, жұмбақтар шешті. Байқау қорытындысы бойынша №49 топ студенті Фотина Кристина жеңімпаз атанды, “топтың үздік оқырманы” грамотасы берілді.
Байқаудың барлық қатысушыларына кітапханашыдан сыйлық ретінде жалпы дәптерлер мен кітаптар алды.