«Мұрагер» ғылыми-әдістемелік журналы балабақша, мектепке дейінгі, жалпы орта, қосымша, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының білім алушылары мен ұстаздарын 2022-2023 оқу жылының қараша-желтоқсан айындағы республикалық қашықтықтан өткізілген Оқу-ағарту министрлігінің №514 бұйрығына сәйкес «Абайтану» олимпиадасының қорытындысы.
«Абайтану» олимпиадасының мақсаты: Қазақ халқының әдеби мұраларын дәріптеу, студенттердің классикалық әдебитеттерді оқуға қызығушылықтарын арттыру.
«Абайтану» олимпиадасының номинация бойынша «Өлең сөздің патшасы, сөз сарасы» Қ.Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінің студенттері Карабаев Жунус пен Алпилам Айбек бас жүлде иеленді. «Абай бейнесі» номинация бойынша Сулейменов Амир бас жүлде иегері атанды. «Абайдың қара сөздері» номинация бойынша Тастенов Бауыржан -1 орын алды.
«Абайтану» олимпиадасының жетекшісі: қазақ тілі мен әдебиет пәнінің оқытушысы Жумабекова Рысты Айтмаганбетовна.

Құттықтаймыз!!! Тек, Алға, студенттер!