2023 жылдың 21 сәуірінде «Қайнар» білім беру және бос уақытты қамту кешені базасында Екібастұз әкімі кубогына арналған «Слово молодой 2023» пікірсайыс турнирі өтті.
Пікірсайыс турнирі Екібастұз қаласында пікірсайыс қозғалысын дамыту, оқушы жастарды қоғамның әлеуметтік, адамгершілік мәселелерін талқылауға тарту мақсатында өткізілді.
Турнирге Екібастұз қаласының мектептері мен колледждерінің оқушылары, екі спикерден қатысты. Турнир Британдық парламенттік форматында өтті.
«Қ. Пішенбаев атындағы ЕТТК» № 47 топтың студенттері Гарипов Илфат және Свык Рубен қатысты.
Топ спикерлері кездесуге жақсы дайындалды, ұғымдарды жүргізді және түсіндірді, аспектілерді атады, әр аспект бойынша дәлелдер келтірді, оларды заңдармен, қолдаулармен, статистикамен, өмірде келтірілген мысалдарымен растады.
Сөз сөйлегеннен кейін пікірсайыс талқыланды, пікірсайыс турнирін ұйымдастыру мен өткізуге талдау жасалды және спикерлер өз қызметін қаншалықты табысты жүзеге асырды. Сонымен қатар, спикерлер өздеріне жүктелген рөлді қалай шешкендері туралы әсерлерімен бөлісті.