2023 жылғы 21 сәуірде НАО базасында «А. Марғұлан» КММ, «Павлодар облыстық ақпараттық технологиялар» КММ қолдауымен Павлодар облысының білім басқармасының ұйымдастыруымен 7-11 сынып оқушылары, колледждер мен ЖОО 1-2 курс студенттері үшін STEM DAY 2023 стем- жобалар байқауын ұйымдастырып, өткізді.
Байқаудың мақсаты – STEM білім беру арқылы мектеп оқушылары мен студенттердің ғылыми-зерттеу әлеуетін және зияткерлік қабілеттерін дамытуға жағдай жасау. Жобаға біздің колледжден «Мегавольт» командасы «Инженерия» мамандығы бойынша 2- курс студенттері Четвериков Николай мен Турегелдинов Ансат қатысты (Ғылыми жоба жетекшісі Кокаева Салтанат Оразхановна).
Команда экономикалық тиімділік пен алты пәнді біріктіру бойынша зерттеу жүргізілген қозғалыстар саяжайының тиімділігін талдау жобасын ұсынды. Байқау қорытындысы бойынша «Үздік прототипі» номинациясын «Мегаволта» командасы жеңіп алды.
Жарайсыңдар! Бәрекелді! Тек, Алға!