Б.Ахметов атындағы педагогикалық жоғары колледжі базасында техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының студенттерін, мектеп жасына дейінгі және мектеп жасындағы балаларды оқыту мен тәрбиелеудің педагогикалық тәжірибесін анықтау, жалпылау және тарату мақсатында 21 сәуір 2023 ж. , ғылыми-практикалық конференция «Х Ахметов оқулары. Қазіргі білім беру процесі: тәжірибе, проблемалар, перспективалар». Конференцияға Павлодар облысының білім басқармасының өкілдері, мектепке дейінгі мекемелер мен жатақханалардың тәрбиешілері, мектеп мұғалімдері, Қазақстан Республикасының, Ресей Федерациясының, Беларусь Республикасының техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының мұғалімдері қатысты.
Конференция алты бағыт бойынша педагогикалық оқулар форматында өтті. Біздің колледжден 10 оқытушы қатысты. Конференция нәтижесінде қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімдері Махметова Сандуғаш Темірболатқызы, Жұмабекова Рысты Айтмағанбетқызы «Зерттеудің өзектілігі үшін» номинациясына ие болып, қалған қатысушылар конференцияның сертификаттарына ие болды.
Жарайсың! Тек, Алға!