23 ақпанда колледждің спорт залында «Сыбайлас жемқорлыққа жол жоқ» атты флешмоб өтті.
Сыбайлас жемқорлық қоғамдағы негізгі проблемалардың бірі болып табылатын дәуірде жастар адалдық үшін күресті жалғастыруда.
Флешмобқа қатысушылар спортта және жалпы қоғамда адалдық пен тазалыққа шақыратын ұрандарды бейнелейтін плакаттар жасады.
Бұл флешмоб сонымен қатар студенттерге сыбайлас жемқорлыққа қатысты наразылықтарын білдіруге және олармен белсенді күресуге дайын екендіктерін көрсетуге арналған алаң болды. Олар сыбайлас жемқорлыққа қарсы бағдарламаларды қолдау, азаматтық қоғамға белсенді қатысу және адалдық принциптерін бұзатын схемаларға қатысудан бас тарту сияқты әрекеттерге шақырды.
Флешмобтың әрбір қатысушысына біздің қоғам да, спорттық іс-шаралар да негізделуі тиіс қағидаттардың адалдығы мен тұтастығы үшін күреске белсенді қатысудың маңыздылығы туралы еске түсірілді. Бұл оқиға әділетті және ашық қоғам құрудағы маңызды қадам болып табылады.