Daily Archives: 20.10.2023

НАШАҚОРЛЫҚ-ЕШҚАЙДА БАРМАЙТЫН ЖОЛ…

19.10.2023 жылы Қ.Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжінің студенттері есірткі заттарын қолданудың алдын алу мақсатында құрылған “Stand Up есірткіге қарсы” қалалық іс-шарасына қатысты. Іс-шараға колледж студенттері мен мектеп оқушылары қатысты. Әр команда мұқият дайындалды, нашақорлыққа тәуелділік тақырыптары әзіл түрінде қозғалды … дальше

Менің Қазақстаным – менің Мақтанышым!

19.10.23 жылы “Қ.Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен техникалық колледжі” КМҚК топтарында “Қазақстан Республикасы күні”тақырыбында сынып сағаты өткізілді. Бұл іс-шараның мақсаты:
Қазақстан Республикасының өткені мен бүгіні туралы идеяларды қалыптастыру; ел тарихына қызығушылықты дамыту.
Қазақ хандығының құрылуынан бастап бүгінгі күнге дейін … дальше

Жылдамдыққа оқу жарысы

2023 жылғы 17 қазанда Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау – кен техникалық колледжі кітапханасында «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында І курс студенттері арасында жылдамдыққа оқу жарысы өткізілді.
Жарыс басталар алдында студенттер жылдамдықтан басқа оқу мәнері де бағаланатыны туралы хабардар … дальше