2022 жылдың 12 қыркүйегінде басшының оқу-тәрбие жөніндегі орынбасары 1 курс студенттерімен «Студенттер арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру» атты диалог алаңын ұйымдастырды.
Сыбайлас жемқорлық пен сыбайлас жемқорлықпен күрестің не екенін айтып, жастарды кез келген жағдайда адамгершілік қасиеттерден алшақтамауға, адамдық намысын сақтауға шақырып, мемлекет пен қоғамның бірінші кезектегі міндеті сыбайлас жемқорлықтың зардаптарымен күресу емес, оның басты міндеті екенін атап өтті. алдын алу. Ал әр адам өзінен, санасы мен ділінің өзгеруінен бастау керек. Бұл ретте жастар басты рөл атқарады.
Гүлжан Ж. қоғамның тағдыры мен өркендеуі адамдардың отансүйгіштігіне байланысты екенін айтып, жиналғандарды диалогқа жетелеп, осы тақырыпта сұрақтар қойып. Барлық студенттер белсенділік танытты.