2023 жылы 13 наурызда «Наурыз мейрамын» мерекелеу онкүндігі басталды7 Студенттік Парламенттің 57-56 топтарынан Вильман Регина, Ғабдолла Арғын, Дихан Ерасыл, Жолдасбаев Сабыржан, басшының тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары Г.Ж. Садыкова, оқытушылар С. Т. Махметова, Н. Н. Нургалиева студенттерді көктемгі мерекемен таныстыру мақсатында Екібастұз медициналық колледжіне барды.
Балалар студенттерді «Наурыз Мейрамы» мерекесінің дәстүрі мен тарихымен таныстырды, «Брейн-ринг» өткізді, Нургалиева Нургуль «Асық» ойыны туралы айтып берді, медколледж студенттері ойында өз шеберліктерін көрсетті.
Іс-шара соңында шашу шашылып, балалар іс-шара туралы өз әсерлерімен бөлісті, соңында медициналық колледж студенттерімен және іс-шараны ұйымдастырушылармен естелікке фотосуретке түсті.