Daily Archives: 01.12.2023

Президент Күні

01.12.2023 жылы колледждің барлық топтарында “Президент күні”тақырыбында сынып сағаттары өтті. Мақсаты: Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігін қалыптастырудағы Президенттің рөлін ашу; қазақстандық патриотизмді, бейбітшілікке деген сүйіспеншілікті, жалпыұлттық келісімді және студенттер арасында белсенді азаматтық ұстанымды қалыптастыру.
Сынып сағаты барысында студенттер Президенттің елдің дамуы … дальше

«Қазақстан – құқықтық мемлекет» кітап көрмесі

2023 жылғы 1 желтоқсан күні Қ.Пішенбаев атындағы Екібастұз тау – кен техникалық колледжінің кітапханасында «Қазақстан-құқықтық мемлекет» атты Қазақстан Республикасының тұңғыш Президенті күніне арналған кітап көрмесі ұйымдастырылды. Көрмеде Қазақстан Республикасының маңызды құқықтық құжаттары туралы мемлекеттік және орыс тілдерінде әдебиеттер ұсынылған.
дальше

Студенттердің қалалық балы

29.11.2023 жылы “Өнер” МДК – да “Студенттердің қалалық балы-2023” байқауы өтті. Іс-шараның мақсаты: дарынды студенттерді анықтау және көшбасшылық қасиеттерін дамыту.
Біздің колледжден 2 жұп қатысты: Пух Павел-Шатаева Сабина және Жақиянов Адай-Тулухаджаева Арина.
Конкурстың шарттары: визит карточкасын (сәлемдесу), “Күзгі … дальше